14.05.2020 Rudzka&Podrez Inwestycyjne Rewolucje


Gdy nie nazywają Cię szalonym, oznacza, że nie mierzysz dość wysoko…….

Potrafimy działać bez ograniczeń i …..zuchwale marzyć! Tak, na pewno trochę jesteśmy szalone! Ale to znaczy Przedsiębiorcze.

Jesteśmy kobietami, które wyrosły w wielkim, korporacyjnym świecie i zapewne ten świat w dużym stopniu nas ukształtował. Pracowałyśmy na odpowiedzialnych stanowiskach. Wiemy co znaczy praca na okrągło dla osiągnięcia ambitnych celów i wewnętrzna dyscyplina.

Jednak dopiero gdy stałyśmy się przedsiębiorcami i zainwestowałyśmy własne pieniądze mogłyśmy odważnie a nawet czasami zuchwale działać z pasją i osiągać sukcesy.

Wkroczyłyśmy na rynek deweloperski bez rutyny i ze świadomością, że dotychczasowe status quo będzie podlegało zmianom, nawet rewolucyjnym.

Inwestycyjne Rewolucje- dla nas zaczęły się kiedy działając poza schematem, łamiąc dotychczasowe zasady, z sukcesem wybudowałyśmy i sprzedałyśmy butikową inwestycję apartamentową a wielomilionowy kredyt inwestycyjny….spłaciłyśmy w kilka miesięcy.

W naszym projekcie Inwestycyjne Rewolucje znajdziecie inspiracje do odważnego działania, holistycznego podejścia do sprzedaży i inwestowania w nieruchomości.

Apartamenty na wynajem
NadMorzem-24
Kontakt Facebook